Pár slov o nás

Pani Ilcsi počas svojich prednášok zakaždým položila nasledujúcu otázku prítomným kozmetičkám: „Čo si myslíte, ktorá časť tela je najdôležitejšia?“

Jej odpoveď bola veľmi jednoduchá: „Najdôležitejšia časť nášho tela je koža.“ Prečo? Prvotná funkcia našej kože je, že nás chráni pred nepriaznivými vplyvmi okolia a zároveň sú na nej okamžite viditeľné aj premeny ktoré sa dejú v našom vnútre. Okrem toho sa podieľa aj na niekoľkých ďaľších fyziologických procesoch (napr. vylučovací proces počas potenia, termoregulácia, dýchanie, vstrebávanie). Stav našej pokožky verne odzrkadľuje stav nášho organizmu a tela. Je veľmi dôležité teda, aby sme svoju pokožku ošetrovali vždy čistými a zdravými produktmi, keďže cez kožu sa môžu do nášho tela vstrebať aj nebezpečné, zdraviu škodlivé látky.

Podľa pani Ilcsi je najdôležitejšia úloha kozmetičky, aby počula a rozumela tomu, čo vraví koža. “Lebo naša koža rozpráva a je na nás, aby sme sa naučili rozumieť jej.”

ILCSI produkty sú vyrábené z prírodných prísad plne využívajúcich silu přírody na základe prísnych kozmetických štandardov:

• bez parabénov
• bez parafínových olejov
• bez vazelíny
• bez živočíšneho glycerínu
• bez syntetických farbív
• bez syntetických zahust’ovadiel’
• bez etoxických emulgátorov
• bez pokusov na zvieratách

Filozofia a tajomstvo ILCSI

Maďarsko – krajina bohatá na ovocie, zeleninu a rastliny, ktoré svoje živiny bohaté na minerály a stopové prvky získavajú z pôdy a z termálnych vôd Karpatskej kotliny. Krajina Východnej Európy s bohatou históriou, používajúca miestne ingrediencie na výrobu svojich výrobkov. Vďaka pôde, suchšej klíme a dostatku slnka maďarské rastliny a ovocie obsahujú dokázateľne viac účinných látok ako je celosvetový priemer. Z týchto prísad Ilcsi Molnárová, ktorú poznáme ako pani Ilcsi, pripravovala už od 50. rokov svoje prírodné prípravky na ošetrenie pleti. Verila v to, čo ju jej stará mama, miestna bylinkárka, učila. Príroda má odpoveď na každý problém pleti. Z tohto dedičstva vznikli prírodné kozmetiká Ilcsi.

Počas ďaľších 50 rokov skúsenosti potvrdili všetky skrášlujúce a liečivé účinky tejto prírodnej kozmetiky.

Filozofia pani Ilcsi je prirodzená a jednoduchá: príroda poskytuje riešenie na všetky problémy pleti. Profesionálne kozmetické prípravky zn. ILCSI sa vyrábajú vždy z čerstvých liečivých bilín, ovocia, zeleniny a liečivých vôd. Tak namiesto rôznych výťažkov, na pokožku pôsobia živé účinné látky. Široký výber kozmetických výrobkov ILCSI odporúčame klientom, ktorí uprednostňujú prírodné kozmetické prípravky bez nepríjemných vedľajších účinkov. Vážia si život, preto pri výskumných prácach pre naše kozmetické prípravky nepoužívajú výskumy na zvieratách, ani prídavné látky zvieracieho pôvodu.

Jednoduché myšlienky – prírodná kozmetika.

Výroba kozmetiky ILCSI

Dvojitosť tradície a modernizácie charakterizuje Ilcsi Beautifying Herbs. V záujme vytvorenia spoľahlivých prísad vynikajúcej kvality sa väčšina používaných rastlín pestuje na vlastných certifikovaných ekologických farmách.

Zber, príprava a spracovanie týchto rastlín sa vykonáva ručne, následne podľa moderných očakávaní sú produkty miešané a vyrábané počítačom riadenými miešadlami.